Çocuk Kitapları

Ultra Çocuk ile Harika Köpek Pdf indir

Ultra Çocuk ile Harika Köpek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ultra Çocuk ile Harika Köpek kitabı 248 olarak çıkarılmıştır. Ben Davis tarafından kaleme alınan Ultra Çocuk ile Harika Köpek isimli kitap 9786052855416 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ultra Çocuk ile Harika Köpek kitabını 15.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ultra Çocuk ile Harika Köpek pdf oku indir.

Ultra Çocuk ile Harika Köpek pdf indir

Ultra Çocuk ile Harika Köpek’in İNANILMAZ Maceraları…
İngiliz yazar Ben Davis’in, insanlar ve köpekler arasındaki koşulsuz sevgiyi hem hüzünlü hem de keyifli bir anlatıya dönüştürdüğü Ultra Çocuk ile Harika Köpek, belleklerden uzun süre silinmeyecek bir dostluk romanı.
Doğdukları günden bu yana hiç ayrılmayan ultra çocuk George ile harika köpeği Gizmo’nun büyüme ve olgunlaşma hikâyesini sayfalarına taşıyan bu bol ödüllü kitap, olumsuz durumlara karşı tek yürek olmanın ve cesur davranmanın gerekliliğini hatırlatıyor.
Muzip dili, sağlam kurgusu ve Julia Christians’ın fotoğrafları eşliğinde, okurlara ”olağanüstü” maceralar yaşatan eser bunun yanı sıra; ebeveyn ayrılığı, sevdiklerini kaybetme, anksiyete, akran zorbalığı, yalnızlık gibi çocukların duygu dünyalarını altüst edebilecek hassas konulara da gözleri üstüne topluyor. 
14 yaşındaki Gizmo, bir köpeğin umabileceği her şeyi yaşadı şu hayatta! Can dostu George aracılığıyla sevgi dolu, olağanüstü bir ömür sürdü. Galaksilerarası Güç Takımı’na katıldı. Herkesin arkadaşı, suç savaşçısı, sincap kovalayıcısı ve reçelli bisküvi sevdalısı oldu. Ama hepsinden mühimsi, köpek yaşıyla aşağı yukarı 78 yıl boyunca (!) hep çok iyi bir çocuk olarak kalmayı başardı o. Lakin artık işler iyiye gitmiyor. Gizmo bir hayli yaşlandı ve… bu duruma çok üzülen George, onunla son kez DELİCESİNE eğlenebilmek ve güzel anılar biriktirebilmek için bir ”Gizmo ile Yapılacaklar Listesi” hazırladı. Kampa gitmek, dondurma yemek, şehrin öteki tarafındaki yüksek tepeye tırmanmak, on beş dakikalığına ünlü olmak… Peki, George’un yerli yersiz ”fıttırışları” ve Gizmo’nun aşırı tembelliği işin içine girince, bu listedekilerin ne kadarı gerçeğe dönüşebilecek dersiniz?
Ben Davis’in, ”Ne olursa olsun, hayat devam ediyor; eksik, yarım, özlemle. Hem de hiç dinmeyecek bir özlemle…” görüşü üstüne temellendirdiği Ultra Çocuk ile Harika Köpek, kahkaha attırırken gözleri nemlendirmeyi başaran kitaplardan! 

Ultra Çocuk ile Harika Köpek kitap özeti

Ultra Çocuk ile Harika Köpek pdf oku

Ultra Çocuk ile Harika Köpek Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu