Çocuk Kitapları

Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan Pdf indir

Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan kitabı 80 olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan isimli kitap 9786052792711 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan kitabını 19.11.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Irmak, sınıfına başka bir ülkeden gelen arkadaşı Rola’nın yaşadıklarını çok düşünüyor. Evinde ağırladığı, birlikte besteler yaptığı arkadaşının davranışları zaman içinde değişiyor, Irmak da merakına yenik düşerek büyük bir hata yapıyor. Bu kitapta sabır ve sevgiyle yeşeren bir arkadaşlık öyküsü okuyacaksınız.

Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan kitap özeti

Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan pdf oku

Ülkemde Çiçekler Açtığında – Yerimde Olsan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu