Tarih Kitapları

Ülke Yazıları Pdf indir

Ülke Yazıları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Ülke Yazıları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Güven Dinçer tarafından kaleme alınan Ülke Yazıları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ülke Yazıları kitabını 9786051911915 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ülke Yazıları pdf oku indir.

Ülke Yazıları pdf indir

Ülke Yazıları adıyla yayına giren bu kitapta bulunan yazılarım ise şimdiye kadar çeşitli ülke poblemleri ile ilgiliki eleştiri ve çözüm önerilerimi içeriyor. 
İnsanımızın, özellikle ülke yaşamında ön safta bulunan politikacı, çeşitli kaynaklardan gelen yönetici, hukukçu, gazeteci ve öğretim üyelerinin yüklendikleri görevlerinde; ortaya serdikleri düşünce, davranış ve tutumları itibariyle bir ölçü birlikteliği ve denkliğinde olmadığını göze çarpıyor. Daha genel ifadeyle bir standart taşımadıklarını, uzun yaşamım bana öğretti. Her konumda ve benzer görevlerde bulunanlar arasında insani ve mesleki davranışlar yönünden derin değişikliklar var. Bunun yanı sıra mühim sorumluluk taşıdıkları halde bulundukları yerde suskunlukla oturan ve asla değişik bir düşünce açıklamayan konu mankenlerini de bolca görebiliriz. 
Bu kitapta bulunan konular geçmiş yirmi yıl içindeki toplum ve devlet ile ilgiliki gözlem, eleştiri ve çözüm arayışlarımdır. Yukarıda dile getirdiğim düşünce ekseninde açıkladığım ve savunduğum görüşlere katılıp katılmamak şüphesiz okuyucuya ait bir alandır. Bu düşünce ve eleştirilerimle okurlarımın ilgisini çekebildiysem, bu da benim mutluluk alanım olacaktır. 
Yazar Güven Dinçer 30 yıl Danıştay’da 10 yıl da Anayasa Mahlemesinde görev yapmış emekli devlet adamıdır.

Ülke Yazıları kitap özeti

Ülke Yazıları pdf oku

Ülke Yazıları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu