Çocuk Kitapları

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı Pdf indir

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750848452 sayfadan oluşan Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Erika Bartos tarafından kaleme alınan Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı isimli kitap 09.02.2016 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı kitabını Elvan L. Eti numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı pdf oku indir.

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı pdf indir

Erika Bartos’un “Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk” serisinden önceden Arkadaş, Gökkuşağı, Noel Baba, Uçurtma, Cadılar, Deniz Macerası başlıklı ufak boy kitapları çıkmıştı. Şimdi de bu çok renkli ve tatlı serinin büyük boy Mevsimler kitabı çocuklarla buluşuyor.

Öğrenme, dayanışma, yardımlaşma, eğlence, merak… İşte, birlikte yaşamanın olmazsa olmazları ve güzellikleri. Arıcık Baltazar, Geyikböceği, Cırcırböceği Cancan, Karböceği Yıldız, Gülböceği Lüle, Kızböceği Rüzgâr, Kelebek Peri, Doktor Baykuş ve daha nice tatlı kahraman, Bartos’un ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış maceralarında…
Bartos’un renkli evreninden ve bu minik kahramanlardan öğreneceğimiz çok şey var.

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı kitap özeti

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı pdf oku

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk-Mevsimler Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu