Çocuk Kitapları

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı Pdf indir

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Erika Bartos tarafından kaleme alınan Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı isimli kitap 9789750822018 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı kitabını 04.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı pdf oku indir.

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı pdf indir

Macar Yazar Erika Bartos’un yazıp çizdiği, ilkokul öncesi yeni bir çocuk kitabı serisinin, Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk’un ilk kitabı “Arkadaşlık” YKY’den çıkmıştı.. Erika Bartos’un yalın ama ayrıntılarla bezeli çizimleriyle çocukların çok ilgisini çekecek bu serinin ikinci kitabı “Gökkuşağı” yayımlandı. Üçüncü kitap ise yolda: “Noel Baba”.

Bartos “Gökkuşağı” kitabında Uğruböceği Sevecen’in arkadaşı Salyangoz Tomurcuk’un bir hayalini gerçekleştirmek için canını dişine takarak nasıl çabaladığını, diğer dostlarını da bir araya getirerek gizlice nasıl bir sürpriz bir araya getirdiğinı anlatıyor.

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı kitap özeti

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı pdf oku

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk -2 / Gökkuşağı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu