Çocuk Kitapları

Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Emily Bronte tarafından kaleme alınan Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254076404 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

19. yüzyıl İngiliz edebiyatının mühim kadın yazarlarından birisi olan Emily Brontë’nin ilk ve tek romanı olan Uğultulu Tepeler, bir aşk hikâyesi etrafında gelişen hadiseleri konu almaktadır.

Kendi yaşamından oluşturduğu kahramanların romantik hikâyesi, Emily Brontë’nin döneminin en başarılı kadın romancısı olarak tanınmasına neden olmuştur.

Çocuklar için bir araya getirilen, İngiliz edebiyatının klasiklerinden sayılan bu eseri okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk dikazz.

Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Uğultulu Tepeler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu