Çocuk Kitapları

Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri isimli kitap 9786254075636 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri kitabını 18.08.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir.

Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Üç sihaşörler ve D’Artagnan Paris’e vardıklarında La Rochelle’de kazanılan harika zafer sebebiyle bütün şehrin büyük bir sevinç ve şenlik havası içinde olduğunu gördüler. Dört arkadaş bölüklerine katılmak üzere saraya doğru giderken şenliklere katılmaktan geri kalmadılar.
Lakin kralın sarayına vardıklarında kardinalin gönderdiği dört muhafızla karşı karşıya geldilar. Bir tanesi, “Bay D’Artagnan, tutuklusunuz. Bir devlet memurunu öldürmekle suçlanıyorsunuz. Bizimle gelmek zorundasınız.”
           
D’Artagnan endişeyle Athos’a baktı ama silahşör sakindi. “Panik yapmana gerek yok. Kardinale kadar hepimiz sana eşlik edeceğiz,” dedi.

Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri kitap özeti

Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku

Üç Silahşörler / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu