Edebiyat Kitapları

Üç Kız Kardeş Pdf indir

Üç Kız Kardeş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 372 sayfadan oluşan Üç Kız Kardeş kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. İclal Aydın tarafından kaleme alınan Üç Kız Kardeş isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Üç Kız Kardeş kitabını 9786053043249 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Üç Kız Kardeş pdf oku indir.

Üç Kız Kardeş pdf indir

İyi Bir İnsan Olmak, Çocuğunun Bahçesine Diktiğin Bir Ağaç Mıdır? Mutlu Son Dedikleri, Yaşarken Görmesek De, Diktiğimiz O Ağacın Bizden Sonrakilere Kalan Meyvesi Mi?

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane senelerın hayallerini kurarlardı.

Üç Kız KardeşÜç Kız Kardeş PDF, Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir yaşamın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, arada bir en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde gizlendiğinı, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünya çapında?
Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, yaşamın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu…

Üç Kız Kardeş kitap özeti

Üç Kız Kardeş pdf oku

Üç Kız Kardeş Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu