Ders Kitapları

TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri Pdf indir

TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri kitabını 9786258138979 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri pdf oku indir.

TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri pdf indir

Herkese Merhabalar üniversite adayı arkadaşım,
 
Elindeki bu fasikül matematik içinde bulunan üçgenler konusuna ait tüm soruları doğru yanıtlayabilmen için hazırlandı. Fasikülümüzün içindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. Üçgenler fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin.
 
Bunun yanı sıra üçgenler konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla bölümünden edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin.
 
Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzeyve Sınav Tarzı soruların bulunduğu bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve üçgenleri baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin. Matematik fasikülü serilerinden olan üçgenler ve ardından gelecek olan diğer matematik fasikülleri TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.
 
Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri kitap özeti

TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri pdf oku

TYT AYT Üçgenler Geometri Fasikülleri Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu