Çocuk Kitapları

Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 Pdf indir

Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 154 sayfadan oluşan Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 kitabını 9786057420268 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 pdf oku indir.

Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 pdf indir

Sevgili çocuklar,
 
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak çocuklar için bir araya getirdiğimız okuma serisinin üçüncü setini “Türk Büyükleri Okuma Serisi 3” adıyla hazırlamanın mutluluğunu ve kıvancını yaşıyoruz.
 
Önceki iki setimizde Türk tarihine yön veren mühim şahsiyetler ile birlikte sizleri geçmişin destansı hikâyesinde buluşturmayı amaçladık. Sizler yeri geldi Sultan Alparslan gibi Anadolu’nun yurt oluşunu gördünüz, yeri geldi Fatih Sultan Mehmet gibi çağ açıp çağ kapattınız nice kahramanlıklar okuyup onlar ile kuvvetli yarınlara ortak oldunuz.
 
Bu bakış açımızla bir araya getirdiğimız üçüncü çalışmamızda; Oğuz Kağan Destanı’nda olduğu gibi destanlaşacak, Attila gibi Türklüğün kuvvetini Avrupa’nın içlerine taşıyacak, Kürşad misali özgürlük destanları yazacak ve Mustafa Kemal Atatürk gibi bir millete umut olacaksınız.
 
Gençliğin kuvvetli Türkiye’sini geçmişten aldığınız bilgi, feyz ve inançla inşa edecek olan çok kıymetli çocuklar unutmayınız ki; sizler Türk milletinin geleceği, Türk devletinin bekası, mutlu yarınlarımızın teminatısınız.
 
Bu şuurla çıktığımız yolda sizlere iyi okumalar dileriz.

Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 kitap özeti

Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 pdf oku

Türk Büyükleri / Okuma Serisi 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu