Çocuk Kitapları

Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 Pdf indir

Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 isimli kitap 9786050832150 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 kitabını 08.01.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 pdf oku indir.

Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 pdf indir

Toteta, yalnızca kedilerin yaşadığı bir kasaba. Bu mutlu kasabada yaşayan kedilerin tek bir sorunu var: O da “K” harfini söyleyememeleri. Çünkü “K” harfi Toteta’daki alfabede kaybolmuştur. Onun yerine bütün kediler “T” harfini kullanmaktadır ve kendilerini de “Tedi” sanmaktadırlar. Bir gün ormana çok uzaklardan misafirler gelir. Peki Totetalı Tediler, “K” harfi olmadan anlaşabilecekler mi?
Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyle seni hayallerin ötesine götürecek. Makinelerin yönettiği şehirler, bulutların üzerinde dolaşan çocuklar, misafirsever kediler ve daha birden fazla kahraman, maceralarıyla seni öykülerin içine çekecek!

Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 kitap özeti

Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 pdf oku

Tonuşan Tediler Kasabası – Öykü Makinesi 4 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu