Çocuk Kitapları

Tombquest 4 / Taş Savaşçılar Pdf indir

Tombquest 4 / Taş Savaşçılar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tombquest 4 / Taş Savaşçılar kitabı 264 olarak çıkarılmıştır. Michael Northrop tarafından kaleme alınan Tombquest 4 / Taş Savaşçılar isimli kitap 9786050947526 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tombquest 4 / Taş Savaşçılar kitabını 15.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tombquest 4 / Taş Savaşçılar pdf oku indir.

Tombquest 4 / Taş Savaşçılar pdf indir

Bu kitap gizemli maceraları sevenler için! Tombquest serisinin dördüncü kitabı Taş Savaşçılar ile Antik Mısır’dan günümüze uzanan sihirli tılsımlar, gizemli büyüler ve canlanan mumyalarla dolu macera devam ediyor.
Alex ve Ren çaresizce Kayıp Büyüler’i aramaya devam ediyor ama zamanları gitgide azalıyor. Örgüt’ün, karanlık amaçlarını hayata geçirmek için yenilmez taştan heykeller yaratmak üzere olduğunu öğreniyorlar. Örgüt’ü durdurmanın tek yolu Kayıp Büyüler’i bulmak. Sadece Alex’in çözebileceği ipuçları Tılsım Bekçileri’nin yönünü bu kez Mısır’a ve Alex’in geçmişine çeviriyor. Büyülere yaklaştıkça Alex’in korkuları  artıyor. Çünkü bütün bu kaosa neden olan büyüyü bozmak, büyünün asıl yapılma nedenini de ortadan kaldırmak manasına gelebilir! İskenderiye’nin sokaklarından Mısır’ın çöllerine uzanan soluksuz bir macera sizi bekliyor.

Tombquest 4 / Taş Savaşçılar kitap özeti

Tombquest 4 / Taş Savaşçılar pdf oku

Tombquest 4 / Taş Savaşçılar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu