Çocuk Kitapları

Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mark Twain tarafından kaleme alınan Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabını 9786052491317 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku indir.

Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir

Tom! Tom! diye demindeb beri bağırmasına rağmen yine yanıt yoktu. ´´Ah! Yine nereye gitti bu afacan? diye söylendi Polly Teyze. Burnunun ucuna yerleştirdiği gözlüklerinin üztünden çevreyi gözden geçirdi. Aksesuar olarak kullandığı gözlüklerini. önemsiz bir şey için kullanmayı anlamsız bulurdu.
Kızgın olmamakla birlikte, uzaklardan bile duyulacak kadar yüksek bir sesle:
´´Seni gidi yumurcak seni, eğer bir elime geçirirsem, o zaman…´´
Sözünü tamamlayamadı. Çünkü elinde uzun saplı bir süpürge ile yere eğilmiş, yatağın altını karıştırıyordu. Süpürgeyi sağa sola sallamak onu yoruyordu. Onca araşatırmaya karşın, yatağın altında bola bola evin ufak kedisini bulabilmişti. Sopa değer değmez, kedi dışarı fırlamıştı.
´´Ömrümde böyle çocuk görmedim!´´ diye söylendi. Açık duran bahçe kapısına doğru yürüdü. Bahçeyi dolduran domates fideleri ile yabanıl otların arasına bakmaya başladı. Ama Tom orada da yoktu.

Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitap özeti

Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku

Tom Sawyer Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu