Çocuk Kitapları

Tırtıl Aras-Caterpillar Aras Pdf indir

Tırtıl Aras-Caterpillar Aras pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 28 sayfadan oluşan Tırtıl Aras-Caterpillar Aras kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Esra Soytürk tarafından kaleme alınan Tırtıl Aras-Caterpillar Aras isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tırtıl Aras-Caterpillar Aras kitabını 9786052499269 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tırtıl Aras-Caterpillar Aras pdf oku indir.

Tırtıl Aras-Caterpillar Aras pdf indir

Birbirinin devamı iki farklı hikayeden oluşan kitabımızda minik tırtılımız en yakın dostu Sera’nın kelebeğe dönüşmesine şahit olmuştur. Bundan böyle tek amacı bir an önce kelebeğe dönüşüp Sera ile gökyüzünde oyunlar oynayabilmektir. Peki bunu nasıl başarır?
 
Sevgili anne babalar; çocuğunuza kitabı okuduktan sonra fotoğrafları, hayallerinde canlanan renklerle boyamalarına izin veriniz. Daha sonra renklendirdikleri hikayeyi bir de onlardan dinleyiniz. Bu kitap çocuklarımızın hayalinde renklenecek ve yeniden dillenecektir. Unutmayalım ki, çocuklarımızın en büyük gücü hayal gücüdür.

Tırtıl Aras-Caterpillar Aras kitap özeti

Tırtıl Aras-Caterpillar Aras pdf oku

Tırtıl Aras-Caterpillar Aras Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu