Akademik Kitaplar

Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Pdf indir

Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Tıp Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Kitabı 150 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. 2012 nolu ISBN numarasına sahip Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi kitabının yazarı Osman CeylanTıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Kitabı Pdf indir

Tıbbi Mümessilik mesleği seneler öncesine dayanan geçmişiyle ve sektör içinde ki etkisiyle en mühim görevlerden biri olmuştur. İlaç sektörü var bi hayli tutundurma faaliyetleri içinde çok mühim bir yere sahip olan bu meslek sektörle birlikte varlığını sürdürecektir.

Tıbbi Satış Mümessili kavram olarak, sahada tek başına satış yapmak maksadıyla Doktor, Eczacı arada bir de ihale komisyonu gibi ilacın reçetelenmesine ve satın alınmasına karar veren yerlere ziyaret gerçekleştiren, tanıtım ve sunum yapan nitelikli kişidir.

Amerika da yapılan bir araştırma sonucu ilaç şirketlerinin yaptıkları yıllık toplam 13 Milyar Dolarlık tutundurma harcamasının %85inin numune sevkiyatı ve Tıbbi Satış Mümessillerinin Doktor ziyareti gibi faaliyetlerine harcandığını göstermiştir. Bu nedenle Tıbbi Satış Mümessillerinin bir şirkete başvurmasından, iş görüşmesine, eğitiminden bölgesine adaptasyonuna, kotalandırılmasından kazancına tüm satış gücü kararları çok hassas kararlardır ve geniş bir şekilde çalışma gerektirir. Tıbbi Satış Mümessillerinin verimliğinden, motivasyonuna ve gelişimine kadar tüm süreç boyunca da en mühim görev ilk amirleri olan bölge yöneticilerine düşmektedir.

Etiketler: Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Pdf oku , Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi Pdf kitap indir, Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi pdf oku ücretsiz, Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi kitap indir ücretsiz, Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi pdf indir yandex, Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi pdf oku özet, Tıbbi Mümessillik ve Yönetimi Osman Ceylan Nobel Tıp Kitabevi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu