Çocuk Kitapları

Tepeden Kuyruğa Kuşlar Pdf indir

Tepeden Kuyruğa Kuşlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051980720 sayfadan oluşan Tepeden Kuyruğa Kuşlar kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Stacey Roderick tarafından kaleme alınan Tepeden Kuyruğa Kuşlar isimli kitap 28.01.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Tepeden Kuyruğa Kuşlar kitabını Kwanchai Moriya numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tepeden Kuyruğa Kuşlar pdf oku indir.

Tepeden Kuyruğa Kuşlar pdf indir

Sinekkuşunun gagasından tavus kuşunun kuyruğuna, kuşların bir hayli enteresan özellikleri var. Peki bunları keyifli bir oyun eşliğinde öğrenmeye ne dersin?
Önce kuşun vücudundan bir bölümün büyütülmüş resmini göreceksin. Bunun hangi kuşa ait olduğunu tahmin etmek ise senin görevin. Tahminini yap ve hemen sayfayı çevir: Kuşun ismi, tam boy resmi ve ile ilgili bir sürü şahane bilgi orada seni bekliyor. 
İlginç bilgileri, kâğıt kesme tekniğiyle yapılmış göz alıcı çizimler ve keyifli bir oyunla birleştiren Tepeden Kuyruğa Kuşlar, minik kuşbilimcileri cıvıl cıvıl bir dünyaveyavet ediyor.
Stacey Roderick’in kaleme aldığı, Kwanchai Moriya’nın çizimleriyle eşlik ettiği Tepeden Kuyruğa serisinin diğer üç kitabı Böcekler, Deniz Canlıları ve Dinozorlar da meraklı okurlarını bekliyor. 
 

Tepeden Kuyruğa Kuşlar kitap özeti

Tepeden Kuyruğa Kuşlar pdf oku

Tepeden Kuyruğa Kuşlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu