Çocuk Kitapları

Tepedeki Göz Pdf indir

Tepedeki Göz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Tepedeki Göz kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tuba Şamlı Atilla tarafından kaleme alınan Tepedeki Göz isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tepedeki Göz kitabını 9786257782869 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tepedeki Göz pdf oku indir.

Tepedeki Göz pdf indir

Okulda dersleri ve dostları, evde bilgisayar oyunları derken Can’ın yaşamı bi hayli hareketli ve macera doludur.
 
Bir gün ailesi, büyükşehirden ufak bir sahil kasabasına taşınmaya karar verir. Can başta isyan etse de sonunda durumu kabullenir. Yeni düzenlerine alışana dek kendini bilgisayar oyunlarına verecek, böylece kafa dağıtacaktır ama işler pek umduğu gibi gitmez. Taşındıkları ufak kasabada, tabletindeki oyunlara bağlanması imkânsızdır. Nedenini bilmediği bağlantı poblemleri sebebiyle değişik bir oyun denemek zorunda kalır. Kasabanın çeşitli yerlerinde gördüğü gizemli “OYUNA KATIL!” yazıları ve ne zaman oraya dikildiğini kimsenin bilmediği devasa “TEPEDEKİ GÖZ”, Can’ı bi hayli gizemli bir şeyin içine çekmektedir…
 
Bilgisayar oyunlarına düşkün bir çocuğun sanal dünyanın olumsuz yanlarıyla yüzleşme hikâyesini anlatan Tepedeki Göz, okurlara bi hayli hareketli ve macera dolu bir kurgu sunuyor. Dışarıdan yalnızca eğlence vadediyormuş gibi görünen sanal oyunların içyüzü başka olabilir mi, bir oyun evreninde olanlar gerçeğin ne kadarını karşılar, sanal bir dünya çapında güvenlik nasıl sağlanır gibi soruların peşine takılan kitap, hepimizi özel bilgilerimiz, kişisel verilerimiz ve bunları nasıl güvende tutabileceğimizle alakalı düşünmeye davet ediyor. 

Tepedeki Göz kitap özeti

Tepedeki Göz pdf oku

Tepedeki Göz Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu