Bilgisayar Kitapları

Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir

Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kodlab Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı 160 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Ekim 2020 nolu ISBN numarasına sahip Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım kitabının yazarı Ümit TunçTensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Sıkı durun, sizinle derin bir yolculuğa çıkacağız.

Bu yolculukta şoförümüz siz, muavininiz biz bulunacağız.

Yapay zeka ve derin öğrenme hususundaki örneklerle tespit ettiğimiz bu kaynak ile hem bu işin matematiğini, hem de tasarım aşamasına kadar olan aşamaları göreceksiniz. Günlük hayatta kullanılan canlı örneklerle ilham verebileceğini düşündüğümüz çalışmaları sizlerin huzuruna büyük bir özveriyle sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Belki de önümüzdeki zamanlarda yeni mesleğinizin adını koyacağınız, belki de hayal gücünüzü pekiştireceğiniz, belki de yeni bir girişimin basamaklarını atacağınız bu güzide eseri yalnızca okumakla ve yararlanmakla kalmayın; yazarı olan ve bu alanda çalışmalar yapan bizlere de projelerinizi, hayallerinizi ve girişimlerinizi gönderin. Hatta bizlere iş teklifinde dahi bulunabilirsiniz. Sizlerden gelen harika fikirleri büyük bir heyecan ile bekliyoruz.

Ülkemiz adına iyi şeyler üretmeyi amaç edinmiş ve farklı düşünen geleceğin yapay zeka uzman kişilerına yararlı olması ümidiyle…

Gelişen yeni dünya çapında yapay zeka ve derin öğrenme isimlerini daha sık duyuyor, bu husustaki girişim hikayelerine daha fazla rastlıyoruz. Biz, bu hikayelerin kendi ülkemizde de daha fazla olmasını ümit ederek özenle hazırlanmış bir kaynak sunmanın heyecanı içindeyiz. Yapay zekaya ilgi duyan ve bu hususta teknik bir donanıma sahip olmak isteyen bireylerin bir baş ucu kaynağı niteliğinde bulunacağını düşündüğümüz bu eser, şimdilerdeki en popüler dillerden olan Python alt yapısıyla TensorFlowun inceliklerini öğreten ve canlı örnekle siz kıymetli geliştiricilerin hizmetine sunulmuştur.

Yapay zeka ve derin öğrenmenin temellerini atıp ileriye taşıyabileceğiniz uygulama temelli bu kitap ile yapay zeka teorisini benimseyecek, hem de pratiği ve uygulama alanlarını pekiştirerek yapay zeka dünyasına adım atmış olacaksınız.

Maddeler
1. Yapay Zeka (Artificial Intelligence)
2. Derin Öğrenme (Deep Learning)
3. Yapay Nöronlar (Artificial Neurons)
4. Derin Öğrenme Katmanları (Deep Learning Layers)
5. Konvolüsyonel Sinir Ağları (Convolutional Networks)
6. Görüntü İşleme (Image Processing)
7. HaarCascade
8. Makine Öğrenmesi (Machine Learning)
9. Tensorflow
10. OpenCV
11. Nesne Tanıma (Object Detection)
12. Derin Öğrenme Modeli Üretme (Deep Learning Model Traning)
13. Veri Artırma (Data Augmentation)
14. Veri Setleri (Datasets)
15. Üretken Rakip Ağlar (Generative Adverserial Networks) (GANs)
16. Keras
17. Optik Kağıt Tanıma Projesi
18. Mnist Veri Seti Oluşturma Projesi
19. Ve daha fazlası…

Etiketler: Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Pdf oku , Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım pdf indir yandex, Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku özet, Tensorflow İle Derin Öğrenme Ümit Tunç Kodlab Yayın Dağıtım kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu