Çocuk Kitapları

Tembel mi O da Kim? Pdf indir

Tembel mi O da Kim? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Tembel mi O da Kim? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nilüfer Zontul Aktaş tarafından kaleme alınan Tembel mi O da Kim? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Tembel mi O da Kim? kitabını 9786056891304 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tembel mi O da Kim? pdf oku indir.

Tembel mi O da Kim? pdf indir

Yavaşça kitabın içinden çıktı, oturma odasına doğru yönelmek istedi. Ne görsün! Babası kapıda onu izliyordu. Babasının yüzündeki gülümseme Begüm’ü de gülümsetti. Atıldı kucağına.
“ Babacığımmm!”
“Canım kızım, on beş dakikadır kapıda seni izliyorum. Öyle güzel okuyordun ki… Bu benim için çok tatmin edici. Aldığım kitaplar kütüphanede kalıyor, canım kızım okbekliyor diye çok üzülüyordum ama artık onlarca kitap alabiliriz sana, hem de birlikte!”
“Evet, babacığım, kitap kurdu mu kitap canavarı mı dersin ne dersen de.”
Sofrayı hazırlıyordu annesi. Yardım ederken iyice gözlemliyordu. Annesinin babasının fedakârlığını düşündü. Akşama kadar evdeki tüm işleri yapması yalnızca kendisi için değildi.
Sorumluluk almak insanı kuvvetli yapıyordu. Bunun yanı sıra işinde daha iyi hale getiriyordu. Sofradaki konuşmalar, Begüm’ün okuduğu kitapta geçen Osmanlı’daki edep üzerineydi. Sofrada bunları uyguladı Begüm de.
Narin, zarif bir hanımefendi yetişiyordu.

Tembel mi O da Kim? kitap özeti

Tembel mi O da Kim? pdf oku

Tembel mi O da Kim? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu