Pdf Kitap

Teknoloji Yönetimi – Technology Management Pdf indir

Teknoloji Yönetimi – Technology Management pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 354 sayfadan oluşan Teknoloji Yönetimi – Technology Management kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Mehmet Akif ÖzyurtDr. Eyüp Vural Aydın tarafından kaleme alınan Teknoloji Yönetimi – Technology Management isimli kitap İNGİLİZCE,TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Teknoloji Yönetimi – Technology Management kitabını 9786258410334 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Teknoloji Yönetimi – Technology Management pdf oku indir.

Teknoloji Yönetimi – Technology Management pdf indir

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Ana Bilim Dalı Başkanlığı, Türkiye’de bir ilk ve dünya çapında gelişmiş ülkelerde emsallarine rastlanan bir kürsüdür. Bu minvalde, yeni olan bir alanda, akademik ortamdan, sahadan gerek kamu, gerek özel sektör ve gerekse de sivil toplum kuruluşlarından gelen 150’ye yakın yol dostlarımız ile Mart 2020 saygınlığı ile Hiperyayın desteği ile 228 bölümlük eserler ürettik. Sanayi politikalarında tarım, sanayi ve hizmetler sektörünün her alanından inter disipliner bir yapı ile teknoloji yönetimi dijital dönüşümleri ele alan eserler ortaya koyduk. “Teknoloji Yönetimi” adlı bu eserimizin de akademideki ve reel sektörlerdeki meslektaşlarımıza mühim bir kaynak bulunacağı inancıyla, kitapta bölümleri bulunan yazarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.
 
Istanbul Commerce University, Department of Industrial Policy and Technology Management, is the first in Türkiye as a chair, whose examples can be found in developed countries in the world. In this respect, we have produced and continue to produce many works with the support of Hiperlink publishing house. We have produced works that deal with technology management digital transformations with an interdisciplinary structure from all fields of agriculture, industry and services sector in industrial policies. We hope that “Technology Management” will also be a good reference to our colleagues from academy and reel sectors. We would like to thank our authors for their efforts. Bahar Doğramacı Yalçın, M. Çağrı Pehlivanoğlu, Mustafa Emre Civelek, Gökberk Kemal Oğuz, Ezgi Avcı, Altuğ Karataş, Meriç Yılmaz, Cengiz Akyıldız, Aşkım Nurdan Tümbek Tekeoğlu, Anıl Savaş Kılıç, Cem Duran, Yunus Emre İlalan. Editörler Adına / On be half of Editorial Board İlim ve Bilim Yolundan, Saygılarımızla / Respect on the way of Science. Sabri ÖZ

Teknoloji Yönetimi – Technology Management kitap özeti

Teknoloji Yönetimi – Technology Management pdf oku

Teknoloji Yönetimi – Technology Management Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu