Akademik Kitaplar

Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Pdf indir

Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dora Basım Yayın aracılığıyla çıkarılan Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Kitabı 241 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın kitabı 16.50×23.50 cm‘dir. Nisan 2017 nolu ISBN numarasına sahip Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın kitabının yazarı Muhiddin CanTeknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın PDF indirebilirsiniz. 

Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Kitabı Pdf indir

Teknik tesisat uygulamaları, yaşamın ve teknolojinin her yerinde ve safhasında, başta mühendisler olmak üzere, müteahhitler ve kooperatif yöneticilerinin ihtiyacı olarak karşımıza çıkmaktadır. Isıtma, soğutma, klima, havalandırma ve yangın tesisatları konularını kapsayan bir kaynağa ihtiyaç olduğu açıktır. Aslını söylemek gerekirse, ülkemizde tesisat ve enerji mühendisliği hususunda büyük bir kitap ve yayın boşluğu bulunmaktadır. Bir nebze de olsa bu boşluk bu ders kitabı ile doldurulacaktır.

Etiketler: Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Pdf oku , Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın Pdf kitap indir, Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın pdf oku ücretsiz, Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın kitap indir ücretsiz, Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın pdf indir yandex, Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın pdf oku özet, Teknik Tesisat El Kitabı Muhiddin Can Dora Basım Yayın kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu