Çocuk Kitapları

Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Pdf indir

Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Biom Yayınları aracılığıyla çıkarılan Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Kitabı 80 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Haziran 2021 nolu ISBN numarasına sahip Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) kitabının yazarı Jerome K. JeromeTeknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) PDF indirebilirsiniz. 

Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Kitabı Pdf indir

Tembel, çalışmayı hiç sevmeyen üç adam ve bir köpek can sıkıntısından bir gün tekne ile nehirde bir hafta geçirmeye karar verir. Tüm malzemelerini, yiyecek ve içeceklerini hazırlarlar ve kiraladıkları tekneye binerler. Ama o kadar tembeldirler ki çoğu zaman kürek çekmemek için tehlikeli olsa da teknelerini bir istimbota dayayıp onunla nehirde sürüklenmeyi bile göze alırlar.

Bir haftalık nehir gezisi tabi ki bekledikleri gibi gitmez ve başlarına hiç düşünmedikleri şeyler gelir.

Etiketler: Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Pdf oku , Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) Pdf kitap indir, Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) pdf oku ücretsiz, Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) kitap indir ücretsiz, Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) pdf indir yandex, Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) pdf oku özet, Teknede Üç Adam Jerome K.Jerome Biom (Çocuk Klasikleri) kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu