Çocuk Kitapları

Tehlikenin Nefesi Pdf indir

Tehlikenin Nefesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Tehlikenin Nefesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüsnan Şeker tarafından kaleme alınan Tehlikenin Nefesi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tehlikenin Nefesi kitabını 9789752117495 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tehlikenin Nefesi pdf oku indir.

Tehlikenin Nefesi pdf indir

Çevresindeki herkes, Salih’in sakin, çalışkan, uysal, ailesinin sözünden çıkmayan, hayalleriyle değil elindekilerle yaşayan bir çocuk
olduğunu düşünüyordu.
Ne oldu da Salih bu kadar değişti? Neden kaçıyor? Kimden korkuyor? Tek başına hiç bilmediği bu sokaklarda ne işi var?
Ali, yalnızca kendine değil herkese kızgındı.
Yaptığı ne kadar doğru olursa olsun, ucundan kıyısından bu pisliğe o da bulaşmıştı. Ve şimdi nasıl temizleneceğini bilmiyordu. Kime söylerse söylesin ona inanmayacaklardı, sonuçta o bir çocuktu…
Ailesinin senelerdır ölümü göze alma pahasına sakladığı sırrı, ilk kez dillendirecekti Ali, üstelik hiç tanımadığı bir çocuğa.
Birbirini hiç tanımayan iki çocuğun tren garında başlayan soluksuz maceralarını okurken onlarla birlikte heyecanlanacak, korkacak ve emanetin ne olduğunu ve neden bu kadar kıymetli olduğunu merak edeceksiniz.

Tehlikenin Nefesi kitap özeti

Tehlikenin Nefesi pdf oku

Tehlikenin Nefesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu