Çocuk Kitapları

Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla Pdf indir

Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786057431301 sayfadan oluşan Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla isimli kitap 31.01.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla kitabını Halim Garip numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla pdf oku indir.

Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla pdf indir

Kur’an okumayı yalnızca 7 günde keyifli bir biçimde öğrenmek ister misiniz?
İşte Yeni ElifBa tam da bunun için hazırlandı.
Kitapla birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz Yeni ElifBa artırılmış gerçeklik uygulaması da bu kitapta sizlerle buluşuyor.
Telefonunuza indirdiğiniz ücretsiz Yeni ElifBa artırılmış gerçeklik uygulamasını kitaptaki tatlı karakterlere doğru tuttuğunuzda; Ömer, Ayşe ve dostları kitabın üzerinde 3 boyutlu olarak ortaya çıkacak ve dersleri daha iyi anlamanız için kitabın başından sonuna kadar sizlere yol gösterecektır.
Bu uygulamada dikkat çekici animasyonlar ve seslendirmelerle görsel ve işitsel hafızaya hitap ederek öğrenme sürecini daha kalıcı ve keyifli hale getirmek amaçlanmştır.
Aynı zamanda yenielifba.com internet sitesi üzerinden de derslere ücretsiz olarak ulaşabilir, çalışmalarınıza internet sitesi üzerinden de devam edebilirsiniz.
Yeni ElifBa; alanında uzman hocalar ve kâriler, ses sanatçıları, karakter tasarımcıları, grafikerler ve yazılımcılardan oluşan kalabalık bir ekibin uzun süreli gayretleri neticesinde meydana gelmiş; kitap, sosyal platform, mobil uygulama ve internet sitesinden oluşan geniş kapsamlı bir çalışmanın ortak adıdır.

Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla kitap özeti

Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla pdf oku

Tecvidli Yeni ElifBa: Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıyla Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu