Çocuk Kitapları

Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: Pdf indir

Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21.5 cm ebatındadır. Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: kitabını 9789750844218 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: pdf oku indir.

Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: pdf indir

Filiz Özdem’in kitap okumayı seven çocuklar için bir araya getirdiği dizi devam ediyor:
Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa.
Bu kitapla kaplumbağalar, fareler, kurbağalar, gelincikler, kirpiler, tavşanlar, kunduzlar, sincaplar dünyasına konuk oluyoruz. Yakından bildiklerimiz, hiç tanımadıklarımız, hatta ilk kez duyduklarımız belki de biraz şaşırtacak bizi, ama hepsi kesinlikle tatlı gelecek.
Bilgiler, hikâyeler, kitaplar, bilmeceler, atakelimeleri ve deyimler hazinesinden ne kaparsak kâr… Bunları da ilk iki kitaptan kulağımıza küpe olanların yanında korursak “farklı” olma yolunda hayli ilerlemiş bulunacağız.
“Şunu da itiraf edeyim, ilk iki kitabı okuduktan sonra başlayan merak, Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa ile alışkanlığa dönüştü, her zamanki gibi adı şimdiden belli olan dördüncüyü, Pirenin Yorganı, Karıncanın Rüyası’nı ne yalan söyleyeyim şimdiden bekler oldum. İnsanın kulağına su kaçırmak değil de nedir bu…”
M. Sabri Koz

Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: kitap özeti

Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: pdf oku

Tavşan Dağa Küserse, Kaplumbağa Koşarsa / Kitap Kurtları İçin 3: Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu