Çocuk Kitapları

Tavan Arasına Yolculuk Pdf indir

Tavan Arasına Yolculuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Tavan Arasına Yolculuk kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dan Gordon Zaki Gordon tarafından kaleme alınan Tavan Arasına Yolculuk isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 18 cm ebatındadır. Tavan Arasına Yolculuk kitabını 9789756227855 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tavan Arasına Yolculuk pdf oku indir.

Tavan Arasına Yolculuk pdf indir

Masal kahramanları hasta bir çocuğa umut verebilir mi?

Sinemacı baba oğul Dan Gordon ve Zaki Gordon’un kaleme aldığı Tavan Arasına Yolculuk, 2. baskısıyla kitapçı raflarında. İlk baskısı önceden, yine Günışığı Kitaplığı tarafından, Davin, Oyuncak Masalı adıyla yapılan kitap, sevdiklerimizle paylaşacağımız, macera dolu, sıcacık bir masal. Canlanan oyuncaklar fantezisini öykü-içinde-öykü kurgusuyla işleyen roman, nesiller arası iletişimin en unutulmaz ve en edebi çeşitlerinden olan uyku öncesi masallarının sıcaklığını taşıyor. Kitap, bunun yanı sıra savaşa ve hastalığa karşı verilen umut dolubir mücadelenin öyküsü. Birbirinden renkli karakterleri, film kurgusunda süregiden anlatımı, macera ve mizahı ustaca birleştiren diliyle, özellikle 3, 4 ve 5. sınıf öğrencilerinin çok seveceği bu kitap, çoluk çocuk hep birlikte okumak için eşsiz bir yapıt.

Yataklarına kıvrılmış üç ufak çocuk, ciciannenin onlara okuduğu heyecanlı bir masalı dinlemektedir: Babası pilot olan Küçük Oğlan çok hastadır. Oyuncak dostları Küçük Borazancı Çocuk, Yaygaracı Başçavuş ve Perseus, onun yaşamını kurtaracağına inandıkları Davin’i bulmak için karanlık tavan arasına doğru “boylarından büyük” zorlu
bir yolculuğa çıkarlar. Ama önce, Davin’in yerini bilen Prenses Helen’i kötülerin elinden kurtarmaları gerekir.
Kedi ve örümcek gibi kanlı canlı tehlikelerle karşılaşan kahramanlar, Kara Şövalye ve Korsan Karasakal gibi
kötü oyuncak karakterle de baş etmek zorunda kalırlar…

macera
iyi-kötü
masal kahramanları
yolculuk
sevgi
hastalık
dayanışma
savaş o umut

Tavan Arasına Yolculuk kitap özeti

Tavan Arasına Yolculuk pdf oku

Tavan Arasına Yolculuk Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu