Çocuk Kitapları

Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan Pdf indir

Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tuna Duran tarafından kaleme alınan Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan kitabını 9789759996963 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan pdf oku indir.

Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan pdf indir

Onlar yalnızca Türklerin değil, dünyanın geleceğine yön vermiş önderlerdi. Başarılarıyla tarihe isimlerini altın harflerle yazdırdılar. İşte tüm yönleriyle tarihimizde iz bırakanlar.
Alp Arslan sultan olduğunda ilk hedefi olan Bizans üstüne yürüdü. 1071 senesinde Malazgirt’te, Bizans İmparatorluğu’nu yenilgiye uğratıp Türk tarihinin en büyük zaferlerinden birini kazandı. Büyük Selçuklu Devleti’nin ikinci sultanı Alp Arslan, zeki, kuvvetli, cesur ve merhametli bir önderdi.
 

Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan kitap özeti

Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan pdf oku

Tarihte İz Bırakanlar Zaferin Sultanı Alp Arslan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu