Tarih Kitapları

Tarihi Değiştiren Konuşmalar Pdf indir

Tarihi Değiştiren Konuşmalar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 384 sayfadan oluşan Tarihi Değiştiren Konuşmalar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ali Çimen tarafından kaleme alınan Tarihi Değiştiren Konuşmalar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Tarihi Değiştiren Konuşmalar kitabını 9789752630963 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tarihi Değiştiren Konuşmalar pdf oku indir.

Tarihi Değiştiren Konuşmalar pdf indir

Tarihin ileri gelen önderlerinin kimi zaman ADALET ve ÖZGÜRLÜK çağrısı yaptığı, kimi zamansa DEMOKRASİ ve EŞİTLİK için ayağa kalktığı, arada bir TEHDİT savurup KORKU saldığı ama çok fazla da ortaya büyük bir VİZYON koyup yeni bir DÜZEN yaratmaya soyunduğu konuşmalardan oluşan bu kitabı okuduğunuzda, sözcüklerin eylemlere nasıl ilham verdiğine şahit olacak, bundan böyle “söylenenlere” daha iyi kulak kabartacaksınız.
Ali Çimen’in yenilenerek okuyucusuyla bir araya getirdiğu bu kitapla; Büyük İskender’in kılıcıyla olduğu kadar sözcükleriyle de dünyayı fethettiğine tanıklık edecek, Tarık bin Ziyad’la gemileri olmasa da sözcükleri ateşe verecek, Alp Arslan’ın cümleleriyle Anadolu’nun kapılarını omuzlayacağız. Haçlı Seferleri’nin nasıl başladığına Bizzat Papa Urban’nın ağzından şahit olacak, Kraliçe I. Elizabeth’le birlikte ordusuna cesaret verecek, Abraham Lincoln’le demokrasi yemini edeceğiz. Susan B. Anthony ile kadın düşmanlarına meydan okuyacak, Bismarck’ın nutkuyla Almanya’nın düşmanlarına göz dağı vereceğiz. Durmayacak, Woodrow Wilson’la “Yeni bir dünya kurulsun!” diyecek, Atatürk’le yeni bir dünyanın kurulduğunu ilan edeceğiz.
Sözün gücüne inananlara…
KULAKLARINIZI DÖRT AÇIN; DUYDUKLARINIZ, GÖRECEKLERİNİZDİR!

Tarihi Değiştiren Konuşmalar kitap özeti

Tarihi Değiştiren Konuşmalar pdf oku

Tarihi Değiştiren Konuşmalar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu