Tarih Kitapları

Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi Pdf indir

Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 360 sayfadan oluşan Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Koray Kamacı tarafından kaleme alınan Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi kitabını 9786052198261 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi pdf oku indir.

Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi pdf indir

İnsanlık tarihi boyunca din hep var olmuştur ve farklı inançlara sahip olan topluluklar da bir çok defa savaşla yüz yüze gelmişlerdir.   “İlk Dünya Savaşı” denilebilecek kadar büyük ve müthiş etkileri olan Haçlı Seferleri,  Avrupa’yı ve Orta Doğu’yu da etkisi altına almış ve bir çok devletin yıkılmasına yahut kurulmasına neden olmuştur.
 
Günümüzde de hâlâ geçerliliğini koruyan Haçlı zihniyeti, Doğu’nun zenginliğini ve kutsal gördükleri Kudüs şehrini ele geçirmek için birden fazla kez büyük planlar kurmuş ve seferler yapmıştır. Yaklaşık bin yıl önce başlayan Haçlı Seferleri, aslında çok tehlikeli bir örgütün de doğmasına da neden olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bugünde dünya siyasetinde büyük bir rol oynayan örgütün adı; Tapınak Şövalyeleri’ydi. Yüzlerce yıl önce temelleri atılan Tapınakçıların tarihi mirası bugün de sırrıni korumaktadır…
 
– Tapınakçıların karanlık tarihinde ki derin sırlar neler?
– Kutsal Ahit Sandığı Tapınakçılar için neden mühimydi?
– Haçlı Seferleri sırasında Avrupa’daki durum nasıldı?
– Haçlı Seferleri sırasında Orta Doğu’daki durum nasıldı?
–  I. Kılıçarslan’ın Haçlılara karşı destansı mücadelesi nasıldı?
–  Vatikan’ın 3. Bin yıl hedefi nedir?
–  Haçlı Projesi olan Dinlerarası Diyalog Projesi’nin ardındaki sır nedir?
 
–  Vatikan’ın İstanbul sur içinde oluşturmaya çalıştığı tehlikeli proje ve Haçlı ruhunu uyandırmak için yaptığı gizli çalışmalar neler?
 
Hepsi ve daha fazlası bu kitapta. Tapınakçılar, Haçlılar ve Haçlı Seferleri ile alakalı birden fazla mühim bilgiyi hayretle okuyacaksınız.
 

Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi kitap özeti

Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi pdf oku

Tapınakçıların Mirası Haçlıların Gizli Tarihi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu