Çocuk Kitapları

Tapınağın Sırrı Pdf indir

Tapınağın Sırrı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Tapınağın Sırrı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zehra Tapunç tarafından kaleme alınan Tapınağın Sırrı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tapınağın Sırrı kitabını 9789944696517 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tapınağın Sırrı pdf oku indir.

Tapınağın Sırrı pdf indir

Eskiçağ tarihi bölgesindeki uzmanlığını, usta kalemi ile birleştirerek birbirinden özgün eserlere imza atan Zehra
Tapunç’tan, Antik Efes kentinin görkemli günlerine ayna tutan gizem dolu bir macera: Tapınağın Sırrı.

Antik Efes, döneminin en gözde yaşam ve ticaret merkezlerinden biri olarak; farklı din, dil, ırk ve kültürlerden gelen sayısız insanı kucaklayan yaşam dolu bir şehirdir. Binlerce insanı bağrına basan bu ışıltılı şehir, gözleri kamaştıran cazibelerinin ardında birden fazla karanlık olaveya ev sahipliği yapmaktadır. Kentin kalbi durumundaki Artemis Tapınağı, varoluş amacından giderek uzaklaşarak, birkaç şehirli aristokratın ve din adamının kirli işlerine paravan haline getirilmiştir.

Efes’in üç yeni misafiri mevcuttur: Melisa, Kares ve Anabis. Babaannelerini kaybedince, ailelerinin köklerini araştırmak üzere Naxos’tan Efes’e gelen Melisa ve Kares kardeşler, hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar: Nefret dolu bakışlar, tehditkâr söylemler ve hatta kimi zaman şiddet… Kentlilerin kendileriyle ne alıp veremediklerine bir türlü akıl erdirememektedirler. Yolları, gizemli bir Mısır prensesi olan Anabis’le kesişir. Benzer bir kaderi paylaşan Anabis ve Naxos’lu kardeşleri birden fazla tatsız olay beklemektedir. Tam umutlarını yitiriyorken tanıştıkları turist rehberi Rufus’un yardımıyla Efes’te tutunmaya çalışırlar. Efes’e ayak
bastıklarından beri enteresan tepkilere maruz kalan Melissa ve Kares ile Artemis Tapınağı’na sığınan Anabis’in ve hatta onlarla görüşen herkesin başı beladadır.

Şehirde kol gezen Mısırlı ajanlar kimin yahut neyin peşinde olabilir? Kares’i gören şehirliler neden şeytan görmüş gibi davranmaktadır? Koskoca şehirde niçin tek bir ayakkabı dükkânı bulunmamaktadır? Gizem dolu soruların yanıtları bir solukta okuyacağınız bu romanda sizi bekliyor…

Tapınağın Sırrı kitap özeti

Tapınağın Sırrı pdf oku

Tapınağın Sırrı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu