Pdf Kitap

Tabulardan İnecek Var Pdf indir

Tabulardan İnecek Var pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Tabulardan İnecek Var kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Deniz Eren tarafından kaleme alınan Tabulardan İnecek Var isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Tabulardan İnecek Var kitabını 9786052363140 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tabulardan İnecek Var pdf oku indir.

Tabulardan İnecek Var pdf indir

Yüreğimin içinde birikmiş geçmiş, öyle çok yer kaplıyor ki… Boşalt, boşalt bitmiyor. Ya ben kaşıkla deniz boşaltıyorum veya okyanus saklamışım yüreğime haberim yok. Boşalacak bir gün. Boşaldığında ya çok boş kalırsam diye korkuyorum artık. Biliyorum, yalnız değilim ve olmadım hiç. Ne kadar yalnız kalmak için kaçsam da farklı zamanlarda, hep şarjım bağlıydı adeta. Hâlâ enerjisini benden esirgemeyen ailem, dostlarım iyi ki varsınız.
Ve şimdi zamanı artık. Beni insan yapar mısınız? Çığlıklar attırır mısınız bana? Bir kum torbası bulup ellerim patlayana kadar yumruklamamı sağlar mısınız? Ağlamaktan gözlerim kocaman yuvarlaklar içinde saklı kalan birer çizgi olana kadar omuzlarınızı açar mısınız?
Şimdi Dolunaylar olacak yaşamımda. Bir sürü git-gel ve temizlenecek kalbimin kumları… Sonra serilip birlikte, yüreğimin güneşinde dinleneceğiz.

Tabulardan İnecek Var kitap özeti

Tabulardan İnecek Var pdf oku

Tabulardan İnecek Var Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu