Edebiyat Kitapları

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt Pdf indir

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258475609 sayfadan oluşan Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Alan Moore tarafından kaleme alınan Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt isimli kitap Saga of the Swamp Thing Book Two dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabını 06.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku indir.

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf indir

“Swamp Thing Efsanesi çizgi roman tarihine damgasını vurdu. Okuduğunuz zaman nedenini anlayacaksınız.” 
–NEIL GAIMAN 
 
“Zekâ dolu, duygusal olarak etkileyici ve evet, çok keyifli. Birinci kalite bir iş.” 
–ENTERTAINMENT WEEKLY
 
“Çizgi romanın gerçek klasiklerinden biri.” 
–IGN
 
TOPRAĞIN ALTINDAN BOĞUK, GÜRLEYEN SESLER GELİYOR…
OKYANUSUN DİBİNDE KORKUNÇ IŞIKLAR VAR.
VE DALGALAR AMERİKA’YA BÜYÜYEREK DAĞILIYOR
EN KARANLIK ZİHİNLERDE…
 
1983 ile 1987 arasında, Alan Moore adındaki genç bir İngiliz yazar Amerikan çizgi roman dünyasında devrim yarattı. DC Comics’in Swamp Thing kişiliğinin yazarlığını üstlenerek görsel hikâye anlatıcılığında çıtayı tespit etti ve çizgi roman dünyasındaki yansımaları şimdilerde hâlâ devam eden devrimin ilk adımlarını attı. Moore’un sıradışı anlatım tarzı ve bu eşsiz karakterle Gotik korku türünde kaleme aldığı hikâyeler Stephen Bissette, John Totleben, Dan Day ve Rick Veitch gibi isimlerin akıldan çıkmayacak çizimleriyle bir araya geliyor ve ortaya çizgi roman dünyasının başyapıtlarından biri çıkıyor.
 
Alan Moore’un yazdığı Swamp Thing Efsanesi’nin 2. cildi #28-#34 sayılarını bir araya getiriyor ve Swamp Thing Yıllığı #2’yi, bunun bunun yanında SANDMAN’in yazarı Neil Gaiman’ın önsözü ile HELLBLAZER’ın başarılı yazarı Jamie Delano’nun giriş yazısını içeriyor.

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitap özeti

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu