Çocuk Kitapları

Şuşu ve Üçtekeri Pdf indir

Şuşu ve Üçtekeri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Şuşu ve Üçtekeri kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Yıldıray Karakiya tarafından kaleme alınan Şuşu ve Üçtekeri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Şuşu ve Üçtekeri kitabını 9786054119165 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şuşu ve Üçtekeri pdf oku indir.

Şuşu ve Üçtekeri pdf indir

Redhouse Kidz’in yeni kitabı Şuşu ve Üçtekeri raflarda yerini alıyor! Yıldıray Karakiya’nın yazdığı ve Başak Günaçan’ın resimlediği yeni kitabımızda, afacan ve tatlı başrol oyuncumuz Şuşu’nun ilk macerasını okuyacaksınız.

Hikâyemiz Şuşu’nun doğum gününde onun odasında başlayıp yine orada sonlanıyor. Bizler Şuşu’nun bu özel gününe konuk oluyor ve onun sevincini paylaşmak istedik. Şuşu neden bu kadar neşeli? Gelin bunu keyifli hikâyemiz ve fotoğraflarımizde gezinirken keşfedelim.

Redhouse Kidz’in siz değerli okurlarımız için özenle bir araya getirdiği Şuşu ve Üçtekeri, içinde bulunduğumuz teknoloji çağında, bizleri bildik ama belki de uzun süredir karşılaşmadığımız bir hikâyeye davet ediyor. 4-6 yaş arası çocukların zevkle takip edeceğini düşündüğümüz Şuşu’nun serüvenlerinin herkes tarafından çok sevileceğine inanıyoruz.

Keyifli okumalar!

Şuşu ve Üçtekeri kitap özeti

Şuşu ve Üçtekeri pdf oku

Şuşu ve Üçtekeri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu