Pdf Kitap

Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job Pdf indir

Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde İNGİLİZCE sayfadan oluşan Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Sarah Sweeney tarafından kaleme alınan Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job isimli kitap 9789754130973 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job kitabını 22.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job pdf oku indir.

Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job pdf indir

Susie ve Fred’in keyifli öykülerini İngilizceyi öğrenmeye başlayan çocuklarla buluşturan Redhouse, Early Readers serisine üç yeni kitap daha ekledi!
 
Susie, ödevi için gelecekte ne olmak istediğini anlatan bir metin yazacaktır. Lakin hangi mesleği seçeceği hususunda kararsız kalır. Annesi, babası ve abisi Fred Susie’ye karar aşamasında ne kadar yardım etmeye çalışsalar da Susie yapmak istediği mesleği hiç ummadığı bir anda keşfedecektir.
Sarah Sweeney tarafından kaleme alınan, Gözen Kamaz tarafından resimlendirilen Susie’s Dream Job, Meslekler (Jobs) başlıklı ünite konusunu konu alıyor. Başlangıç düzeysindeki bu seride, her hikâyenin sonunda okuduğunu anlama soruları ve kelime alıştırmalarının yanında resimli sözlük de bulunmaktadır.

Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job kitap özeti

Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job pdf oku

Susie and Fred’s Adventures: Susie’s Dream Job Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu