Pdf Kitap

Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen Pdf indir

Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde İNGİLİZCE sayfadan oluşan Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Sarah Sweeney tarafından kaleme alınan Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen isimli kitap 9789754130980 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen kitabını 22.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen pdf oku indir.

Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen pdf indir

Susie ve Fred’in keyifli öykülerini İngilizceyi öğrenmeye başlayan çocuklarla buluşturan Redhouse, Early Readers serisine üç yeni kitap daha ekledi!
Susie ve Fred, annelerinin sağlıklı yemek hususundaki ısrarlarından sıkılırlar ve bir gün annelerinin beslenme çantalarına koyduğu yiyecekler yerine midelerini marketten aldıkları sağlıksız atıştırmalıklarla doldururlar. Lakin işler planladıkları gibi gitmez.
Sarah Sweeney’in kaleme aldığı, Gözen Kamaz’ın resimlendirdiği Mom’s Healthy Kitchen Sağlık (Health), Fitness (Spor) ve Yiyecek ve İçecekler (Food and Drinks) başlıklı ünite konularını konu alıyor. Başlangıç düzeysindeki bu seride, her hikâyenin sonunda okuduğunu anlama soruları ve kelime alıştırmalarının yanında resimli sözlük de bulunmaktadır.

Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen kitap özeti

Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen pdf oku

Susie and Fred’s Adventures: Mom’s Healthy Kitchen Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu