Çocuk Kitapları

Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 Pdf indir

Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aytül Akal tarafından kaleme alınan Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 kitabını 9786052850336 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 pdf oku indir.

Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 pdf indir

Tatilde canı çok sıkılan Mete’nin yaşamı bir gün hızla geçip giden arabadan düşen göz alıcı bir broş ile hareketlenir! Broşun, gizemli arabanın sırrını çözmek ve Gamze’nin ünlü bir moda tasarımcısı olan halasını bulmak için Süper Çocuklar kolları sıvar. Renklere, kokulara ve seslere karşı hassas kahramanlarımızı yeni bir macera beklemektedir.

Hayatın her alanında, başkalarının tasarımlarını, düşlerini, yaratıcılıklarını sahiplenmek isteyenlerin çıkabileceğini anımsatan Süper Çocuklar, Süs Delisi ile özgün olanın daima en önde duracağının önemini vurguluyor.

Serinin önceki halkalarından bağımsız olarak da okunabilen Süs Delisi, kendini ve süper kabiliyetini halen keşfedememiş çocuklara klavuzluk ediyor.

Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 kitap özeti

Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 pdf oku

Süs Delisi / Süper Çocuklar 4 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu