Edebiyat Kitapları

Süpervasat İskender Pdf indir

Süpervasat İskender pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257395052 sayfadan oluşan Süpervasat İskender kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Susie Morgenstern tarafından kaleme alınan Süpervasat İskender isimli kitap 17.08.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Süpervasat İskender kitabını Claude K. Dubois numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süpervasat İskender pdf oku indir.

Süpervasat İskender pdf indir

İskender vasat bir çocuktu. Hatta süpervasattı. Okulda veya evdeyken, dostlarıyla veya ailesiyle bir aradayken asla göz önünde olmak istemezdi. Bu durum uzun seneler böyle devam edebilirdi ama İskender aslında hemen hemennın biraz üzerinde olmak istiyordu. Sonra bir gün evlerine bir ŞEY geldi. Bu ŞEYİN siyah beyaz tuşları vardı. Üç yüz elli kilogram ağırlığındaydı. O ŞEY aracılığıyla İskender’in hayata bakışı sonsuza dek değişecekti.
Süpervasat İskender, ödüllü yazar Susie Morgenstern’den kendin olmanın ve kendi yolunu bulmanın keşfi, kabiliyetlerine kulak veren her çocuğun değişimi üzerine, özgün ve içten bir hikâye.

Süpervasat İskender kitap özeti

Süpervasat İskender pdf oku

Süpervasat İskender Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu