Çocuk Kitapları

Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın Pdf indir

Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Süleyman Ezber tarafından kaleme alınan Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın kitabını 9786059548816 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın pdf oku indir.

Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın pdf indir

Dünyanın en enteresan süper kahramanı!

Süper Selim dünya çapında tanıyabileceğiniz en enteresan insanlardan biridir. Kendisi bir süper kahramandır fakat süper güçleri yoktur. Yanlış duymadınız, o doğaüstü güçlere sahip değildir. Peki, kötülerle nasıl mücadele ediyor dersiniz?

Tabii ki birbirinden harika icatlarıyla! 

Süper Selim, bilişim suçları uzmanı bir avukat olmasının bunun yanında bunun yanı sıra bir mucit.

Yazıhanesinden gizli bir geçitle girilebilen teknoloji üssünde insanlığın iyiliği için çalışıyor. Ürettiği süper icatlarla suçlulara karşı var gücüyle savaşıyor. 

* * *

İstanbul Boğazı’nın iki incisi Rumeli Hisarı ve Anadolu Hisarı tehlikede! Üstelik bu tehlikenin sebebi uzaylılar veya bilinmeyen düşmanlar değil. İstanbulluların ta kendisi! Neden mi böyle yapıyorlar? 

Çünkü onlar da yaptıklarının farkında değil… Süper Selim bu gizemli olayı çözebilecek mi? Yoksa hisarlar yerle bir mi olacak?

Tüm bu soruların cevabı bu “Süper” kitabın içinde!

Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın kitap özeti

Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın pdf oku

Süper Selim 3 / Rumeli ve Anadolu Hisarlarına Baskın Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu