Çocuk Kitapları

Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp Pdf indir

Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Süleyman Ezber tarafından kaleme alınan Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp kitabını 9786059548182 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp pdf oku indir.

Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp pdf indir

Süper Selim dünya çapında tanıyabileceğiniz en enteresan insanlardan biridir. Kendisi bir süper kahramandır fakat süper güçleri yoktur. Yanlış duymadınız, o doğaüstü güçlere sahip değildir.

Peki, kötülerle nasıl mücadele ediyor dersiniz?

Tabii ki birbirinden harika icatlarıyla!

Süper Selim, bilişim suçları uzmanı bir avukat olmasının bunun yanında bunun yanı sıra bir mucit. Yazıhanesinden gizli bir geçitle girilebilen teknoloji atölyesinde insanlığın iyiliği için çalışıyor. Ürettiği süper icatlarla suçlulara karşı var gücüyle savaşıyor.

Selim bu kez yine büyük bir maceranın içinde… Dünyanın en mühim tarihî yapılarından Ayasofya’da enteresan şeyler oluyor. Ülkemizdeki tarihî eserlerin geleceği tehlikede!

Süper Selim tüm yaşananları durdurabilecek mi? Yoksa bu planın arkasındaki kötü güç başarılı mı olacak?

Tüm bu soruların cevabı bu “süper” kitabın içinde!

Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp kitap özeti

Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp pdf oku

Süper Selim 2 / Ayasofya’da Esrarengiz Kayıp Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu