Çocuk Kitapları

Süper Güçler Kitabı Pdf indir

Süper Güçler Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Süper Güçler Kitabı kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Susanna Isern tarafından kaleme alınan Süper Güçler Kitabı isimli kitap 9786057797742 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Süper Güçler Kitabı kitabını 23.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Güçler Kitabı pdf oku indir.

Süper Güçler Kitabı pdf indir

Sizin süper gücünüz nedir?
 
Hayır! Burası Orman Değil!’in yaratıcıları, yazar Susanna Isern ve çizer Rocio Bonilla’dan, minik okurların kendilerini tanımalarını sağlayacak rengârenk, neşeli bir öykü! Farklı karakter özelliklerinin ve kabiliyetlerin hikâyeleştirildiği kitap, insanın, onu “dünyada tek” kılan özgün güçlerine odaklanıyor. Her çocuğun kendini keşfetmede ipuçları bulabileceği resimli öykü, ortak okumalar için görsel bir şölen niteliğinde. Yalın anlatımı ve evrensel temalarıyla dikkati çeken kitap, yaratıcılıkla, hayal gücüyle harmanlanmış çokrenkli bir dünya kuruyor.
Hikâye anlatmak, iyimserlik, cesaret, müzik, gülünçlik, dikkat, merak, sabır, okumak, çeviklik, hafıza, düzen, aşçılık, uyum, kararlılık, matematik, dans, yaratıcılık… Bunlardan biri veya birkaçı. Herkesin kendine özgü bir veya birden fazla “süper gücü” olabilir. Her çocuğu dünyada biricik kılan o “süper gücü” keşfetmek harika! Duygu, düşünce ve davranışlarımıza bakarak, bizi biz yapan, başkalarından ayıran o özgün yanımızı bulabilir miyiz?..

Süper Güçler Kitabı kitap özeti

Süper Güçler Kitabı pdf oku

Süper Güçler Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu