Çocuk Kitapları

Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 Pdf indir

Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 kitabını 9786050816020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 pdf oku indir.

Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 pdf indir

Matematiği bir de matematik gezegeninin başkanı Profesör Pi’den dinleyin. O ve ekibi, matematiğin içinde kaybolan çocukları tasarladıkları çeşitli çözüm metotlarıyla tüm matematik problemlerinden kurtarıyor.

Profesör Pi ve ekibinin tek amacı evrende matematik hususunda sorun yaşayanlara yardımcı olmak. Çocuklara matematikten korkmamalarını, matematiğin gereksiz olmadığını göstermek ve matematiği sevmelerini sağlamak.

Profesör Pi ile ekibi bu serisinde, ağırlık ölçüleri, sıvı ölçüleri, kesirler, geometrik şekiller ve kat problemlerine çözüm getiriyor.

Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 kitap özeti

Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 pdf oku

Süper Güç Peşinde / Profesör Pi ile Matematik -2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu