Çocuk Kitapları

Süper Gazeteciler (Ciltli) Pdf indir

Süper Gazeteciler (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 263 sayfadan oluşan Süper Gazeteciler (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Aytül Akal tarafından kaleme alınan Süper Gazeteciler (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21 cm ebatındadır. Süper Gazeteciler (Ciltli) kitabını 9786059493031 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Süper Gazeteciler (Ciltli) pdf oku indir.

Süper Gazeteciler (Ciltli) pdf indir

Meraklı çocukların bir solukta okuyacağı, her satırında gizem ve macera yüklü bir roman. 
“Süper Gazete”nin bugünkü manşeti gençleri büyük bir sevince boğdu: Aytül Akal’ın yüz binlerce okura ulaşmayı başaran efsane kitabı Süper GazetecilerTudem Modern Klasikler koleksiyonundaki yerini alıyor…

Son yirmi yılın en fazla okunan gençlik romanlarından birisi olan Süper Gazeteciler, yedinci sınıfa giden dört arkadaşın kendi çabalarıyla hazırlayıp dağıttıkları “Süper Gazete” üzerine çalışırken karşı karşıya geldikları olaylar üzerine kurulu heyecan dolu bir serüvene açılıyor.
Dört kitaplık bir serinin ilk halkası olan Süper Gazeteciler‘in birinci macerasında, Evren ve Yener, bir araya getirdikları “Süper Gazete”ye renk katmak için dikkat çekici bir röportaj konusu aramaya girişiyor. Bunun yanı sıra, gazetede çalışmak için ısrarda bulunan Elif ve Selin’i atlatabilmek için türlü numaralara başvuruyor. Bir süre sonra karmaşık bir bulmacaya karışan gençler olağanüstü bir kaçırılma olayının peşine düşüyor. 
Serüvene balıklama dalan Süper Gazeteciler, yaşanan sırrı açığa çıkarmadan sorunsuz bir nefes alacağa benzemiyor.

“Didaktik olmaktan fersah fersah uzak duran çağdaş çocuk edebiyatının üretken kalemi Akal, asla parmak sallamadan ve mutlaka mizahın gücünden faydalanarak çocuk ruhuna sesleniyor.”
 

Süper Gazeteciler (Ciltli) kitap özeti

Süper Gazeteciler (Ciltli) pdf oku

Süper Gazeteciler (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu