Çocuk Kitapları

Sunyukların Büyük Kitabı Pdf indir

Sunyukların Büyük Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sunyukların Büyük Kitabı kitabı 200 olarak çıkarılmıştır. Guido Sgardoli tarafından kaleme alınan Sunyukların Büyük Kitabı isimli kitap 9789750840173 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sunyukların Büyük Kitabı kitabını 04.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sunyukların Büyük Kitabı pdf oku indir.

Sunyukların Büyük Kitabı pdf indir

Ne istiyorsun?
“Sunyuk, olmasını istediğin şeydir”…
“Sunyuk, şüphesiz ki ne olduğu bilinmeyen bir şey, belirsiz bir istek, hem her yerde hissedilen hem de hiçbir yerde hissedilmeyen bir kaşıntıdır. Her kişi için değişik olmakla birlikte, herkes için gene de Sunyuk’tur. Var olduğuna inanırsan mevcuttur. İşe yarayacağına inanırsan işe yarar.
Sunyuk, olmasını istediğin şeydir.”
Sunyukların Büyük Kitabı, ülkemizde çok bi hayli beğeni alan İtalyan yazar Guido Sgardoli’den yine müthiş ve olağanüstü bir kitap… İroni, mizah, öfke, anlaşılmama, kaçış, mücadele… Hepsi bir arada… Çok sevdiği dedesini kaybettikten sonra, anlayışsız ve sevgisiz anne babasıyla baş başa kalan ve sürekli olarak aşağılanan yeniyetme bir delikanlının çevresini kuşatan çemberi kırma hikâyesi.

Sunyukların Büyük Kitabı kitap özeti

Sunyukların Büyük Kitabı pdf oku

Sunyukların Büyük Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu