Çocuk Kitapları

Sular Altında Bir Ülke Pdf indir

Sular Altında Bir Ülke pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Sular Altında Bir Ülke kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Yavuz Bahadıroğlu tarafından kaleme alınan Sular Altında Bir Ülke isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 19.5 cm ebatındadır. Sular Altında Bir Ülke kitabını 9789752695344 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sular Altında Bir Ülke pdf oku indir.

Sular Altında Bir Ülke pdf indir

Dünyada bireylerin yaşadığı ülkelerden başka hayvanların da yaşadığı ülkeler mevcuttur. İçinde balıkların, ahtapotların, denizyıldızlarının yaşadığı “Sular Altında Bir Ülke” de bunlardan birisi…
“Sular Altında Bir Ülke” kitabında ahtapotlarla ittifak kurmuş köpek balığı ile kılıç balıklarının savaşına şahit olacaksınız. Deniz mavisi sularda bir mücadele örneği göreceksiniz. Aynı zamanda, fedakârlığın, yardımlaşmanın, kardeşlerini korumaya çalışırken canını ortaya koymanın güzelliği yansıyacak yüreklerinize…
En sonunda kılıç balıkları, köpek balığını etkisiz hale getirecekler. Ahtapotlarla barış dolu eski günlere yeniden dönecekler. Sular altındaki ülkede yeniden sevgi, barış ve kardeşlik dolu günler başlayacak.
Nasıl olduğunu merak ettiniz değil mi? O halde hepiniz giyin hayalî dalgıç kıyafetlerinizi! Dalın sular altındaki ülkenin derinliklerine! Kılıç balıklarının zaferini canlı canlı yaşayın.

Sular Altında Bir Ülke kitap özeti

Sular Altında Bir Ülke pdf oku

Sular Altında Bir Ülke Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu