Çocuk Kitapları

Şu Acayip Bitkiler Pdf indir

Şu Acayip Bitkiler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Şu Acayip Bitkiler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tarık Uslu tarafından kaleme alınan Şu Acayip Bitkiler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şu Acayip Bitkiler kitabını 9789758781874 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şu Acayip Bitkiler pdf oku indir.

Şu Acayip Bitkiler pdf indir

ACAYİP Şeyler Dizisi’nin ikinci kitabı ile karşınızdayız! Dizinin ilk kitabı olan Şu Acayip Hayvanlar’da, hayvanlar alemine dair, pek acayip şeylerden söz etmiştik. Elinizdeki bu ikinci kitapta ise, konumuz bitkiler!
Salkım söğütlerin, devedikenlerinin, eğrelti otlarının, papatyaların ve adını bildiğiniz bilmediğiniz ne kadar bitki varsa onların öyle sesiz sakin duruşuna sakın aldanmayın! Bitkiler dünyası, tahmin bile edemeyeceğiniz kadar hareketlidir aslında. Üstelik, maceranın da bini bir para!
Bir tohumun uyanışından, bir yaprağın fotosentez yapışına, bir sinekkapanın sinek kapışına, küstüm otunun küsmesine ve ısırganın ısırmasına gelin bir de yakında zamandan bakın. Çok acayip şeyler göreceksiniz!
Gerçekten fazla acayip!

Şu Acayip Bitkiler kitap özeti

Şu Acayip Bitkiler pdf oku

Şu Acayip Bitkiler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu