Akademik Kitaplar

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 312 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Çiğdem Karakaya ŞatırStratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı ışığında bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla ilişkilerin stratejik olma durumunu hem teorik hem de uygulama perspektifiyle tartışmıştır. Üç bölümden bir araya gelen kitabın Birinci Bölüm’ünde, halkla ilişkilerin sosyal strateji düzeyindeki yeni işlevleri olan ortam tarama, paydaş-kamu segmentasyonu, konu yönetimi ve senaryoların üretimi örnek uygulamalarla açıklanmıştır. Kitabın İkinci Bölüm’ünde, halkla ilişkilerin işlevsel strateji düzeyindeki geliştirilen işlevleri geniş bir şekilde bir biçimde ele alınarak ve üst düzey örgüt stratejilerine paralel bir biçimde “halkla ilişkiler stratejisinin nasıl geliştirileceğine” ve “stratejik iletişim planlarına” odaklanarak örneklendirilmiştir. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını sıra sıra ifade etmektedir. Bu doğrultuda halkla ilişkiler kampanyaları, örgütün genel stratejileri ışığında geliştirilen halkla ilişkiler stratejisi ve stratejik iletişim planlarını görünür kılar.

Etiketler: Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem Karakaya Şatır Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu