Çocuk Kitapları

Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 Pdf indir

Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 kitabı 88 olarak çıkarılmıştır. Cornelia Funke tarafından kaleme alınan Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 isimli kitap 9789753101288 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 kitabını 16.07.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 pdf oku indir.

Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 pdf indir

Eğlenceli Öyküler Dizisi okumayı öğrenmiş ve okuma hızı artmaya başlamış fakat halen ‘kalın’ kitaplardan ürkebilecek çocuklar için hazırlandı. Tasarımı, resim yoğunluğu, harf büyüklüğü buna göre düşünüldü. Dizinin en mühim amacı ise yalın ve akıcı anlatımı, edebi söyleyişi, dil zevkini keyifli bir kurgu çatısında okurla buluşturup kitap okuma alışkanlığının yerleştiği bu mühim yaşlarda çocuk okura yardımcı olmak, onların iyi birer okur olmalarına katkı sağlamak.

Uykusuzluk çeken, kralın kızından öpücük almak için yarışan, cimrilikte sınır tanımayan şövalyeler…

Bu kitapta, alışılmış şövalyelerden değişik birden fazla şövalye var. Hatta yaşadıkları şatodan ayrılmamak için bir kediyle savaşan fare şövalyeler, yakışıklı prensleri kurtaran kadın şövalyeler bile…

– Şato Hendeğindeki Canavar
– Adsız Şövalye
– Çalınan Prensler
– Şövalye İrmiksakal
– Ayçörek Bozkuyruk ile Korkunç Minnoş
– Bıldırcın Demiryürek’in Sırrı

Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 kitap özeti

Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 pdf oku

Şövalye Öyküleri / Eğlenceli Öyküler Dizisi 8 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu