Edebiyat Kitapları

Son Rüyam Pdf indir

Son Rüyam pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Son Rüyam kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tuğçe Çakır tarafından kaleme alınan Son Rüyam isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Son Rüyam kitabını 9786057674272 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Son Rüyam pdf oku indir.

Son Rüyam pdf indir

İçindeki çocuğu kaybetmeyenlere…
 
Geceyi, gözlerimizin aydınlıkta dahi görmeyişini neden bu kadar içimize sindirdiğimizi anlayamıyoruz.
Oysa kalplerimizin kapanmasıyla ağır ve sonsuz bir uyku bizi kucakladı.
Bu, gaflet uykusu.
Modern çağın gürültüsü içinde kendimize sağırlaştık. Bu yeniçağ, bize getirdiğinden daha çok şeyi götürdü.
Kaybettik…
İçtenliğimizi, gülüşümüzü, kalbimizi, ruhumuzu.
Kendimizi kaybettik.
 
Oysa o rüya… O kutlu tepe… Şükredenlerin ve umudunu kaybetmeyip savaşanların ulaştığı tepe… Sonra zirvesindeki kutsal ağaç… Kapılar, anahtarının senin elinde olduğunu bilmediğin kapılar, anahtarı sende olan kapılar… Orada… Aralıktan sızan ışığı görmüyor musun? O son-suz rüyada…
(Arka Kapaktan)
Yazar Hakkında:
Tuğçe Çakır
1993 senesinde Bursa’nın Osmangazi beldesinde dünyaya geldi. Lisede Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümünü bitirdikten sonra iki yıllık örgün eğitim ile yine aynı bölümü okudu. Daha sonra, Açık Öğretim Fakültesi, ‘Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri’ bölümüne dikey geçiş yaparak iki senelik eğitim yaşamını dörde bitirdi.
Okul yaşamının sona ermesinden sonra çalışmak yerine, evde kendisinden beş yaş ufak olan engelli kardeşine bakmayı tercih etti. Yazar, annesinin 2006 senesindeki vefatından sonra kendisini kardeşine adayarak tüm yaşamını onun üzerine kurmuştur. Çoğu hayallerinden, istediği şeylerden yine onun için vazgeçmiş ama yazma aşkından bir türlü vazgeçememiştir.
Bu kitap, yazarımızın ikinci kitabıdır.
instagram adresi: @kucukanne.t
 
Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:
Son Rüyam, Ekim 2019
Cennet Kuşu, Mayıs 2018
 
Kullanılan Reklam Mecraları : Kitap Ekleri, Sosyal Medya, Billboardlar

Son Rüyam kitap özeti

Son Rüyam pdf oku

Son Rüyam Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu