Çocuk Kitapları

Son Ada’nın Çocukları – Ciltli Pdf indir

Son Ada’nın Çocukları – Ciltli pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Son Ada’nın Çocukları – Ciltli kitabı 164 olarak çıkarılmıştır. Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Son Ada’nın Çocukları – Ciltli isimli kitap 9789751041388 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Son Ada’nın Çocukları – Ciltli kitabını 15.10.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Son Ada’nın Çocukları – Ciltli pdf oku indir.

Son Ada’nın Çocukları – Ciltli pdf indir

“Gazetelerin birinde ‘Yeryüzü cenneti adada satılık ev’ başlığı altında, adamızla alakalı övgülere yer veriliyordu. Bu gazete ilanı, senelerdır herkesten sakladığımız Son Adamızın, ufak topluluğumuzun herkes tarafından bilinmesi ve huzurumuzun bozulması manasına geliyordu. Kim bilir, evi nasıl biri alacaktı?”
Ada sakinlerinin karmaşadan uzak kardeşçe yaşadığı son insani köşeye, son sığınağa, Son Ada’ya bir gün bir adam gelir. Adalıların o zamana dek süren hayatları, huzuru ve mutluluğu bir anda yerle bir olur. 
Bu beklenmedik durum karşısında adanın çocukları ne yapacaklar? Büyüklerin kararlarının sonuçlarına razı mı olacaklar, yoksa adadaki yaşamı koruyabilecekler mi?
Kitapları 40’tan fazla dilde yayımlanan usta yazar Zülfü Livaneli’nin kaleminden genç okurlar için olağanüstü bir roman. Son Ada’nın Çocukları, adalı çocukların barış ve özgürlük adına verdikleri ilham verici mücadeleyi anlatıyor.

Son Ada’nın Çocukları – Ciltli kitap özeti

Son Ada’nın Çocukları – Ciltli pdf oku

Son Ada’nın Çocukları – Ciltli Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu