Çocuk Kitapları

Sol Ayağım (Ciltli) Pdf indir

Sol Ayağım (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Sol Ayağım (Ciltli) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Christy Brown Filiz Kahraman tarafından kaleme alınan Sol Ayağım (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Sol Ayağım (Ciltli) kitabını 9789752473232 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sol Ayağım (Ciltli) pdf oku indir.

Sol Ayağım (Ciltli) pdf indir

Doğuştan beyin felçli olan Christy Brown, konuşmasını ve hareketlerini kontrol edemiyordu. Ama zekâsı ve cesareti onun okuma ve yazmayı, resim yapmayı ve daktilo kullanmayı öğrenebilmesini, hatta bu kitabı yazabilmesini sağladı.
Christy Brown, kendi yaşam öyküsünü kaleme aldığı bu kitabında bütün bunları öğrenebilmek için sol ayağını tercih ederek nasıl büyük bir mücadele verdiğini ve hayata nasıl tutunduğunu anlatıyor.
Yazarın, bu kitabın devamı niteliğinde sayılabilecek “Her Gün Hüzün” adlı başka bir kitabı daha yer alıyor. Sol Ayağım, Christy Brown’ı Daniel Day-Lewis’in oynadığı aynı adlı, çok başarılı bir filmle beyaz perdeye de çevirilmiştir.

Sol Ayağım (Ciltli) kitap özeti

Sol Ayağım (Ciltli) pdf oku

Sol Ayağım (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu